Szablony dostępne od ręki

Na tej stronie znajdziesz wstępnie gotowe projekty stron, czyli szablony, które są dostępne od ręki do stworzenia na nich Twojej nowej strony! Wszystkie projekty są mojego autorstwa, nie wykorzystane aktualnie na żadnej stronie internetowej, więc jeśli któryś Ci sie podoba, skontaktuj się ze mną jak najszybciej 🙂

Każdy projekt możemy dowolnie zmodyfikować według Twoich potrzeb i oczekiwań. Niektóre z szablonów mają zredagowane teksty w całości lub częściowo, możemy je wykorzystać, bądź zastąpić nowymi. Oferuję zmianę kolorystyki, układu graficznego oraz przedstawionej oferty na każdym szablonie, tak aby dostosować się do wymagań Klienta.

Zapraszam do przeglądania szablonów!

Wypożyczalnia samochodów 1

Szablon idealny dla wypożyczalni samochodów. Strona rozbudowana, z kilkoma podstronami (nie wszystkie są dostępne w podglądzie).

Wypożyczalnia samochodów 2

Atrakcyjny szablon idealny dla wypożyczalni samochodów. Strona rozbudowana, z kilkunastoma podstronami (nie wszystkie są dostępne w podglądzie).

Usługi spawalnicze i ślusarskie

Strona typu “OnePage”, idealna dla działalności gospodarczej lub niedużej firmy zajmującej się usługami spawalniczymi i ślusarskimi, czy obróbką stali. 

×

Witaj!
Napisz do mnie przez Whatsapp'a, jak mogę Ci pomóc? Gwarantuję odpowiedź w ciągu 5 min! :)

× Kontakt 24/7